HATAY ANTAKYA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Antakya Kaymakamı Eflatun Can TORTOP´un Veda Mesajı

Antakya Kaymakamı Eflatun Can TORTOP´un Veda Mesajı

Değerli Kurum Müdürleri ve Memur arkadaşlarım,

Memurluk yaşamının doğal bir gereği olarak sizlere veda etmek durumunda kaldığım şu günlerde, çok duygu yüklü olduğumu ifade ederek sözlerime başlamak isterim. Yeni bir görevin tatlı heyecanı içimdeyken, daha ayrılmadan hüzünle karışık bir iç burukluğu yaşamaktayım.

Bildiğiniz gibi 5 yıldır kurucu Kaymakam olarak mesai birlikteliği yaptığım sizlerden, 2018/157 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile Afyonkarahisar İli Sandıklı İlçesi Kaymakamlığına atandırılmış bulunuyorum.

Kurucu Antakya Kaymakamlık görevini yürütürken; Sayın Valilerimizin, Adli Yargının, Üniversitemizin, Büyükşehir ve Antakya Belediyelerimizin, Güvenlik güçlerimizin, sivil sosyal ve siyasal kesim temsilcilerimizin, meslek kuruluşlarımızın başkan ve üyeleri, her düzeydeki amir, memur ve işçi arkadaşlarımızın, muhtarlarımızın, vakıf ve dernek yöneticileri ile gönüllü kuruluşların, vefakar Kaymakamlık personelinin, basın temsilcilerimizin ve çok muhterem Antakya´lı hemşehrilerimin büyük destek ve yardımlarını gördüm. Kendilerine ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum.

Herkes, her zaman, her işin en iyisini yapmak ister. Bende yeteneklerim ve sizlerin katkılarıyla elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım.

Beş yıllık bu mesai birlikteliği esnasında hepinizin çok büyük destekleri hep yanımdaydı. Bu dönemde bilmeden istemeden sizleri kırdığım anlar oldu ise o kardeşlerimden özür ve helallik almak isterim.

Ne yazık ki sizlerden uzak bir yere gidiyorum. Şayet yolunuz düşer de Sandıklı´ya gelirseniz, sizi içten bir sevgi ve saygı ile karşılayarak ağırlayacağımdan hiç şüpheniz olmasın.

Bu duygular içinde sizlere veda ederken sağlık ve afiyetlerinizin daim olmasını diliyor, en derin sevgi ve saygılarımı sunarak sizlere veda ediyorum.

 

                                                  Eflatun Can TORTOP

                                                  Antakya Kaymakamı

T.C. Antakya Kaymakamlığı, Akasya Mahallesi 186. Sokak No10 Kat2 , 31030 Antakya / Hatay - 0(326) 227 12 76 0(326) 227 12 79 0(326) 227 12 77 0(326) 227 15 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.