HATAY ANTAKYA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Doğaka İle Teknik Destek Projesi Sözleşmesi İmzalandı

Doğaka İle Teknik Destek Projesi Sözleşmesi İmzalandı

        İlçemiz Antakya Yıldız Selahattin Mıstıkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin Kasım-Aralık 2017  başvuru döneminde, T.C. Kalkınma Bakanlığı, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA)’ na Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü nezdinde sunmuş olduğu ‘’Kurumsal Kimlik Teknik Destek Projesi’’ başarılı görülmüş olup, proje sözleşmesi Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mesut ÇERKO ile DOĞAKA Genel Sekreteri Sayın Onur YILDIZ arasında Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü makamında imzalanmıştır.

Proje; ‘’Marka Okul’’ olma yolunda önemli adımlar atmış ve üretimleriyle markalaşan Hatay’ ın ilk ve tek okulu Antakya Yıldız Selahattin Mıstıkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin Kurumsal Kimlik çalışmalarında, Asi Yıldız markasının kimlik tasarımı ile kendini daha geniş kitlelere profesyonel düzeyde görsel olarak ifade edebilmesi çerçevesinde, markanın logosunun bütünleyici renk ve çizgilerle kullanılması, tüm kurumsal kimlik baskılarında aynı görsel bütünlüğün sağlanması, kurum kimliğinin  markanın logosuyla bütünleşmesinin önemi ve sağlayacağı avantajlar ile “Neden Kurumsal Kimlik?” konusunda personele eğitim verilmesi faaliyetlerini  içermektedir.

Özellikle Doğu Akdeniz Bölgenin kalkınmasında büyük önem arz eden bu değerli Projenin hazırlanmasında ve sunumunda emeği geçen Antakya Yıldız Selahattin Mıstıkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hatice Soydan SARCAN ve Müdür Yardımcısı Safiye KÖSEOĞLU ‘na projenin örnek olması ışığında teşekkür ediyor, başarılı ekip çalışmalarının devamını diliyoruz.


21-03-201821-03-201821-03-2018

Saraykent Mah. 75 17/1 Antakya/Hatay - 0(326) 227 12 76 0(326) 227 12 79 0(326) 227 12 77 0(326) 227 15 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.